top of page
החלפות/החזרות

מדיניות החלפות/החזרות
(סעיפים מתוך תנאי שימוש/תקנון אתר)

25. כל האמור בפרק זה מהווה גילוי בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981) להלן: "חוק הגנת הצרכן"(, ואין הוא בא להוסיף עליו זכויות, בכל דרך שהיא. ככל שיבוצעו תיקונים בחוק הגנת הצרכן, יחולו תיקונים אלה ויגברו על המפורט להלן.

26. הנך רשאי לבטל קנייתך מיום ההזמנה ועד לא יאוחר מ- 14 ימים ממועד קבלת המוצר בפועל, והכל בכפוף לתנאי תקנון זה.

27. ניתן להחזיר את המוצר שנקנה ולקבל את הכסף בחזרה, בתנאי שהמוצר שלם ולא נעשה בו שימוש, ושהוא באריזתו המקורית. הלקוח יציג חשבונית מקורית המעידה כי לא חלפו 14 יום מיום קבלת המוצר. בחלוף 14 יום מיום קבלת המוצר לא ניתן יהא להחזיר ולקבל זיכוי כספי. ההחזר יינתן תוך 7 ימי עסקים מקבלת המוצר בחזרה מהלקוח למחסן הלוגיסטי של החברה, ואם ההזמנה טרם נשלחה, אז תוך 7 ימי עסקים מיום ביטול הקנייה.

28. במקרה של ביטול העסקה, יוחזר לך הסכום ששולם על ידך בגין המוצר) באותם תנאי עסקה, בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מבניהם. כמו כן, במקרה של ביטול כאמור, אם פחת ערך המוצר בשל הרעה משמעות ית במצבו, רשאית מידל איסט לגבות פחת זה מהלקוח בהתאם ובכפוף לקבוע בתקנון זה. לא יינתן זיכוי עבור דמי המשלוח, ומשלוח חזרה למחסן הלוגיסטי של מידל איסט יהיה על חשבון הלקוח.

29. מסיבות בריאותיות לא יתאפשרו החזרות וזיכויים על הלבשה תחתונה.

30. בכדי להחזיר מוצר, על המוצר להיות באותו מצב בו קיבלת אותו ובלבד שלא נעשה בו כל שימוש.

31. לא יתאפשרו החזרות וזיכויים על מוצרים שעברו כביסה או מייבש.

32. לא יתאפשרו החזרות וזיכויים על מוצרים המכוסים בשיער של בעלי חיים ו/או בני אדם.

33. לא יתאפשרו החזרות וזיכויים על מוצרים עם ריחות של עשן, בושם, חומר ניקוי או סימני דיאודורנט ו/או כתמים אחרים.

34. לא יתאפשרו החזרות וזיכויים על פריט בודד שנרכש כחלק מערכה, אלא רק על הערכה כולה על כל פריטיה.

35. אם לאחר רכישה של מוצר, בכל דרך שהיא, מתברר שהמוצר אזל ו/או לא ניתן להשיגו, רשאית מידל איסט לבטל את המכירה ולהשיב ללקוח את כספו. לחילופין, רשאית מידל איסט להציע ללקוח מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן. אם בחרת שלא לרכוש את המוצר החלופי- תבוטל המכירה וכספך יושב לך בכפוף לתנאי תקנון זה.

36. במקרה של ביטול חצי עסקה של עסקה משולבת) כדוגמא: פריט שני ב50- ש"ח על הזול מבינהם( יש צורך בביטול כל העסקה בהתאם לחוקי הגנת הצרכן, והתקנון בתג המבצע. .37 במקרה של קופון - לא ניתן לקבל החזר על סכום ההנחה שהקופון הקנה, ההחזר הוא בהתאם למדיניות הביטולים וחוק הגנת הצרכן מהסכום ששולם בפועל בגין הפריטים שנרכשו.

38. אם במסגרת מבצע קיבלתם פריט מתנה ולאחר החלפה אינכם עומדים בתנאי המבצע - יש להחזיר גם את מוצר המתנה או לחילופין לשלם עליו מחיר מלא כפי שמופיע באתר או כפי שייקבע ע"י החברה.

39. לא ניתן לקבל החזר כספי או לבצע החלפה על מוצר שהתקבל במתנה כתוצאה ממבצע.

40. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, ניתן להחליף את המוצר שנקנה במוצר אחר, בתנאי שהמוצר שלם ולא נעשה בו שימוש, ושהוא באריזתו המקורית. הלקוח יציג חשבונית מקורית המעידה כי לא חלפו 14 יום מיום קבלת המוצר. בחלוף 14 יום מיום קבלת המוצר לא ניתן יהא להחליף. ההחלפה תטופל תוך 7 ימי עסקים מקבלת המוצר במחסן הלוגיסטי של החברה.

41. כל ההחלפות תקפות ל- 14 ימים מיום קבלת המוצר. מובהר כי החלפות ניתן יהיה לעשות באמצעות משלוח המוצר חזרה לחנות או למחסן של מידל איסט באמצעות הגעה פיזית בתיאום מראש, או באמצעות דואר ישראל עם אישור מסירה או באמצעות שליח, ובתנאי שלא נעשה שימוש במוצר, לא נגרם נזק למוצר והוא מוחזר באריזתו המקורי ת.

42. במקרה של ביטול הרכישה והחזרת המוצר, הזיכוי יתבצע תוך 7 ימי עסקים אך ורק לאחר שהמוצר המוחזר יגיע אל חנות או מחסני מידל איסט. אין אנו אחראים על זמני האספקה של החבילות המוחזרות.

43. חשוב לציין שלא נוכל להעניק זיכוי על חבילות שלא הגיעו אלינו.

44. אין אפשרות לבצע זיכוי לכרטיסי דיירקט )ניתן לקבל זיכוי למימוש באתר או במקרים חריגים העברה בנקאית - במקרה זה ייתכנו עיכובים.

45. זיכוי על המוצר המוחזר מתבצע תוך 7 ימי עסקים ממועד ההחזרה לאמצעי התשלום איתו שולמה העסקה ובאותם תנאים של העסקה המקורית) כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד, אלא אם יוחלט ע"י מידל איסט אחרת.

46. ניתן לקבל החזר באמצעות קרדיט למימוש באת ר.

47. במקרה של איסוף עם שליח, החזר כספי יינתן בניכוי דמי משלוח.

48. במקרה של החזרת המוצר עקב פגם, אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים באתר בהתאם להוראות הדין, או עקב כל הפרה אחרת של מידל איסט הקשורה בעסקה, יש להודיע על כך למידל איסט לצורך קביעת מועד איסוף המוצר והמשך טיפולו בחברה, והכל בהתאם להוראות הדין.

FB_IMG_1678887583277.jpg
משלוחים
bottom of page